Imprezy okolicznościowe – Poznań

Restauracja Raut to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania i okolic. W naszej ofercie znajdziesz możliwość zorganizowania zarówno większych, jak i mniejszych wydarzeń. Imprezy okolicznościowe w restauracji Raut pod Poznaniem to gwarancja sukcesu i niezapomnianych wrażeń. Nasi klienci cenią sobie możliwość dostosowania oferty do ich osobistych wymagań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze dużych eventów, firmowych imprez, konferencji, wesel, urodzin, czy mniejszych, rodzinnych spotkań. Celem restauracji Raut jest uniwersalność i jednoczesna personalizacja oferowanych usług. Z naszą pomocą odbyło się już wiele hucznych, eleganckich, a także tych bardziej swojskich, jak i wzruszających wydarzeń.

Wszystko to rozgrywa się w doskonałej, dopasowanej do okazji atmosferze i klimatycznym wnętrzu naszego lokalu. Raut to świetnie miejsce na imprezy okolicznościowe zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasz lokal znajduje się bardzo blisko Poznania, dzięki czemu oferujemy podwójną korzyść: łatwy, sprawny dojazd z samego centrum miasta, a jednocześnie zaciszne, odosobnioną przestrzeń, w której każdy gość poczuje się doskonale. Oprócz świetnego miejsca, posiadamy również wykwalifikowany personel, który będzie służyć Państwu pomocą na różnych etapach realizacji zlecenia. Oferujemy atrakcyjne ceny i dogodną lokalizację.

imprezy okolicznościowe poznań
imprezy w poznaniu

Komfort i wysoki standard. Doskonała lokalizacja na imprezy okolicznościowe niedaleko Poznania

Jeżeli marzycie o zorganizowaniu idealnych urodzin, rocznicy, przyjęcia weselnego, eventu, firmowej imprezy, komunii, chrztu, wystawnej kolacji czy obiadu w gronie rodziny lub przyjaciół – proponujemy Ci nasze usługi. Imprezy okolicznościowe organizujemy zarówno w naszej sali restauracyjnej, jak i w nowo wybudowanej sali weselnej, która będzie dostępna od końcówki 2017 roku. Mając wieloletnie doświadczenie w planowaniu najróżniejszych wydarzeń, wiemy, co doradzić, jak skomponować uniwersalne lub specjalnie dostosowane menu, stworzyć doskonałą atmosferę i sprawić, aby każdy poczuł, że znajduje się na wyjątkowej uroczystości i dobrze zaplanowanym wydarzeniu.

Do dyspozycji gości, którzy chcą spędzić noc w pobliżu, mamy również pięć komfortowo urządzonych pokoi i jeden apartament. Ta opcja sprawdzi się np. w przypadku rodzinnych zjazdów, czy wesel, gdy państwo młodzi i ich najbliżsi chcą przenocować w pobliżu miejsca, w którym odbywa się przyjęcie. Raut to nie tylko imprezy okolicznościowe – to również możliwość zorganizowania kameralnych wydarzeń w mniejszym gronie. Wystarczy, że zarezerwujesz miejsce telefonicznie, dogrywając wszelkie szczegóły z naszą zawsze pomocną obsługą. Wszystko dostępne w rozsądnych, konkurencyjnych cenach.

Profesjonalnie zorganizowane imprezy okolicznościowe. Poznań i okolice

Wpadnijcie do nas na niedzielny obiad lub romantyczną, weekendową kolację. Sprawdźcie nasze możliwości, poczujcie klimat i nastrój miejsca, w którym organizujemy najlepsze wydarzenia. Mamy wiele mocnych stron, wśród których jedną z najistotniejszych są zróżnicowane, wyrafinowane smaki naszych dań i odwaga w podejmowaniu kulinarnych wyzwań. Spróbujcie naszych tradycyjnych potraw, a także tych bardziej „eksperymentalnych” i nowatorskich. Wybierzcie to, co najlepiej wpisuje się w Wasz gust. Po prostu: sprawdźcie nas! Istnieje duża szansa, że nasza oferta i wygląd restauracji będą odpowiadać Waszej wizji idealnej imprezy okolicznościowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i kontaktu – chętnie odpowiemy na pytania i zasugerujemy najlepsze rozwiązania.

organizacja imprez Poznań