Sale konferencyjne, wykładowe

Szukasz miejsca w okolicy Poznania, w którym można podjąć się organizacji konferencji branżowej lub innego dużego eventu? Nasza rezydencja położona jest w miejscowości Kicin, około trzydziestu kilometrów od centrum stolicy Wielkopolski. Lokalizacyjnie miejsce jest tym bardziej atrakcyjne, że w otoczeniu ośrodka rozpościera się Puszcza Zielonka – goście mogą zatem liczyć nie tylko na kojące widoki, ale również na spokój i ciszę.

Organizacja konferencji w naszym ośrodku to przede wszystkim obszerna sala główna, którą możemy dostosować do wymagań klientów pod kątem układu stołów i krzeseł. Do dyspozycji naszych gości są również urządzenia multimedialne, takie jak ekrany czy rzutnik oraz tablice.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że konferencje często trwają cały dzień lub dłużej. To dlatego prowadzący, wykładowcy oraz uczestnicy mogą liczyć również na profesjonalny catering. Zapewniamy gorące oraz zimne napoje i poczęstunki w czasie przerw kawowych oraz syte posiłki w porze obiadowej i lunchu.

Do użytku odwiedzających nas gości jest również bezpłatny parking oraz pokoje w rezydencji. Dysponujemy pięcioma wygodnymi pokojami z których każdy wyposażony jest w łazienkę, telewizję satelitarną oraz klimatyzację.

W trosce o jak największy komfort organizatorów konferencji, wykładowców oraz ich uczestników oferujemy możliwość negocjacji cen dla większych grup


Szkolenia i Konferencje Raut

English info