Wynajem sal szkoleniowych

Właścicielom firm, przedsiębiorstwom, stowarzyszeniom oraz osobom prywatnym, które planują w okolicy stolicy Wielkopolski organizację różnego rodzaju eventów oferujemy wyjątkowo komfortowe warunki w naszej rezydencji oraz kompleksową obsługę wydarzenia. Nasz obiekt jest wygodnym miejscem już ze względu na samą lokalizację. Położony jest w miejscowości Kicin, co umożliwia z jednej strony odcięcie się od miejskiego zgiełku, a z drugiej – szybki dojazd do centrum Poznania.

Na terenie rezydencji mieszczą się przestrzenne sale, która przeznaczone są przede wszystkim do organizacji kameralnych szkoleń, ale można dostosować ją również do większych konferencji, wykładów, seminariów oraz innych eventów branżowych.

Kameralne szkolenia odbywają się zazwyczaj w salce multimedialnej, mogącej pomieścić od dwudziestu pięciu do trzydziestu osób. Większe eventy i seminaria organizujemy natomiast w sali głównej, gdzie całą przestrzeń możemy dostosować do oczekiwań klientów – począwszy od ilości uczestników, a kończąc na układzie stołów i krzeseł. Prowadzący i wykładowcy mogą korzystać również z udogodnień takich jak np. tablice czy sprzęt multimedialny.

Przez cały czas trwania większych konferencji i kameralnych szkoleń ich uczestnicy mogą liczyć na kompleksową obsługę i pomoc naszych pracowników w razie problemów technicznych. Kompleksowa obsługa to również profesjonalny catering. W zależności od preferencji klientów zapewniamy przekąski i napoje podczas przerw na kawę oraz posiłki obiadowe i lunchowe.

Przekąski podczas szkoleń i konferencji Raut

English info